Yuva – The Nest – Türkçe Altyazılı İzle

The Nest İzle – 18 Eylül 2020

Yıldız oyuncular Carrie Coon ve Jude Law’ın başrolünü paylaştığı dönem filmi “The Nest”ten fragman geldi. Sean Durkin’in yönetmen koltuğuna oturduğu The Nest’in fragmanında, evli bir çiftin birbirleri üzerinde gerçekleştirdiği akıl oyunlarına tanıklık ediyoruz.

Martha Marcy May Marlene filmiyle tanınan Sean Durkin’in imzasını attığı 1980’li yıllarda geçen The Nest’in konusu ise şöyle: Rory çok hırslı bir adamdır ve eski emtia komisyoncusudur. Karısı Allison’ı ve çocuklarını ikna ederek rahatlarını bozup Amerika’nın kenar mahallelerinden, geldikleri yer olan İngiltere’ye dönerler. Rory bu sırada eski işine döner. Yaşamak için de tarihi bir ev bulurlar. Burada Allison’ın at yetiştirebilmesi ve ahır yapılabilmesi için yeterli alan vardır. Ancak bir süre sonra evliliği altında yatan ve hiç de hoş olmayan gerçekler ortaya çıkacaktır. Allison ve Rory bunlarla yüzleşmek durumunda kalır.

The Nest’in oyuncu kadrosunda son olarak The New Pope’ta izlediğimiz yıldız oyuncu Jude Law ve The Leftovers’ın başarılı oyuncusu Carrie Coon’un yanı sıra Anne Reid, Charlie Shotwell, Oona Roche, Adeel Akhtar gibi isimler bulunuyor.

The Nest, 2020 yılının başında düzenlenen Sundance Film Festivali’nde ilk kez izleyici karşısına çıkmıştı. Sean Durkin’in ilk filmi Martha Marcy May Marlene’i de Sundance’te izlemiştik. Eleştirmenlerden iyi notlar alan The Nest’in 18 Eylül’de vizyona girmesi bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir