La Valla – 1.Sezon Türkçe Altyazılı İzle

Distopik bir Madrid’de, bir ailenin hayatta kalma mücadelesi, birbirinden bir bariyerden daha fazlasıyla ayrılmış iki dünya arasındaki eşitsizliği gözler önüne seriyor.

1.Bölüm Yeni Bir Dünya

Distopik bir Madrid’de tekrar buluşan bir aile, tehlikeyle karşı karşıyadır. Julia’nın istismar edilen küçük bir kızı kurtarma çabaları, vahim sonuçlara yol açar.

2.Bölüm Kız Kardeşim Sara

Hugo, Marta’yı kurtarmak için gereken belgeleri alabilmek amacıyla Julia’dan ikiz kız kardeşi Sara’nın yerine geçmesini ister. Polis, Mérida’nın katilini arar.

3.Bölüm Kayıp Çocuklar

Alma, ciddi sonuçları olmasına rağmen çocuklar üzerinde yaptığı tıbbi deneylere devam eder. Julia, yaşadığı kaybın ardından yas tutar. Álex yeni bir arkadaş edinir.

4.Bölüm Ten Teması

Çılgına dönen Hugo ve Julia, CIM’de keşfettikleri durum hakkında Luis ile yüzleşir. Bunun üzerine Alma, zaman kaybetmeden olayı örtbas etmeye çalışır.

5.Bölüm Masumlar

Emilia, kaçması için Julia’ya yalvarır. CIM soruşturma geçirirken Alma, Hugo’ya bir sürpriz getirir. Daniela, bir bebeği babasıyla buluşturmak için yardım ister.

6.Bölüm Kolay Hedefler

Alma’nın aldığı terfiyi kutlamak için verdiği büyük partide Luis, gizli bir hükümet planıyla ilgili uyarılır. Hugo, şoke edici bir şey keşfeder.

7.Bölüm Aile Meselesi

Yas tutan Luis, hükümet hakkında ağır suçlamalar ortaya atan hamile bir kadına yardım etmek için elinden geleni yapar. Alma, başkanla buluşur.

8.Bölüm Kimsesiz Çocuk

Sergio’nun Sektör 2 ziyareti, şaşırtıcı bir gerçeği ortaya çıkarır. Enrique, Alma’ya Luis’in çok fazla soru sorduğunu söyler. Bunun üzerine Alma, kocasıyla yüzleşir.

9.Bölüm Kim Olduğunu Hatırla

Julia ve Hugo, Sergio’nun anne babasıyla görüşmesi için Luis’e yalvarır. Marta’nın ona gösterilen bazı yüzleri tanımasının ardından, Álex ve Emilia bir plan yapar.

10.Bölüm Karanlık Bölge

Manuela, işe giderken bindiği otobüste rahatsız edici bir olay yaşar. Kayıp çocukların aileleri buluşmaya devam ederken Emilia’ya gözdağı verilir.

11.Bölüm İki Kişilik Yalnızlık

Iván hastalanınca Alma, Alejo’dan onu iyileştirmek için ne gerekiyorsa yapmasını talep eder. Fernando, Emilia’nın ona oğluyla ilgili söylediklerine inanmakta zorlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir