Record of Youth İzle – So-dam Park – Chungchungirok – 1.Sezon Türkçe Altyazılı

Record of Youth İzle – So-dam Park

Only on Netflix Streaming in September

Son yıllarda uluslararası dizi projelerine ağırlık veren Netflix, rotayı bu kez Güney Kore’ye çevirdi. Variety’nin haberine göre popüler akış servisi, Record of Youth adındaki Kore menşeili yeni drama dizisini yılın ikinci yarısında izleyicilerin beğenisine sunacak.

Record of Youth, pragmatik ve hırslı genç bir aktör ile hevesli bir makyaj sanatçısının kendini kanıtlama çabasını anlatacak. Dizinin başrolünde, bu yıl düzenlenen 92. Akademi Ödülleri’nde En İyi Film, En İyi Yönetmen, Yabancı Dilde En İyi Film ve En İyi Özgün Senaryo olmak üzere dört dalda ödül kazanan Bong Joon Ho imzalı Parasite filmi ile adını duyuran So-dam Park’ı izleyeceğiz. Dizide başarılı aktrise Park Bo-gum ve Byeon Woo-seok gibi isimler eşlik edecek.

Güney Kore, Çin’in ardından COVID-19 salgından etkilenen ilk ülkelerden biriydi. Vaka sayıları hızlı bir şekilde artmasına rağmen, yüksek test sayıları ve sıkı karantina önlemleri, salgının hızlı bir şekilde kontrol altına alınmasını sağladı. Bu da, Kore’deki dizi ve film prodüksiyonlarının diğer ülkelere kıyasla daha hızlı başlamasına imkan tanıdı. Netflix’in diğer Koreli orijinallerinden ikisi olan Love Alarm 2 ve Move to Heaven dizileri, çekimlere yeniden başlayan ilk yapımlar arasında yer almıştı.

1.Bölüm

2.Bölüm

3.bölüm

4.Bölüm

5.Bölüm

6.Bölüm

7.Bölüm

8.Bölüm

9.Bölüm

10.Bölüm

11.Bölüm

12.Bölüm

13.Bölüm

14.Bölüm

15.Bölüm

16.Bölüm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir