Tenet – Türkçe Dublaj İzle

Tenet – Türkçe Altyazılı İzle – 26 Ağustos 2020

Tenet – Türkçe Altyazılı İzle – 26 Ağustos 2020

Büyük bütçeli filmlerle adından söz ettiren Nolan’ın yeni filmi Tenet hakkında bildiklerimiz henüz sınırlı olsa da filmin yayınlanan ilk resmi fragmanından gördüklerimiz, Tenet’in yönetmenin en ‘patlayıcı’ filmi olacağını gösteriyor. Başka şeylerin yanı sıra, fragmanda bir binaya girerek patlayan bir Boeing 747 uçağını görüyoruz. Fragmandan anladığımız kadarıyla filmde casuslar, zaman manipülasyonu ve bazen geriye doğru giden harika sahneler görüyoruz.

 
 
 
 
 
Vakit daralıyor. Bir Christopher Nolan filmi. #TENET yakında sinemalarda.

Christopher Nolan’ın büyük bir heyecanla beklenen yeni filmi Tenet ile ilgili bir dedikodu sinema dünyasındaki yerini aldı. Söylenenlere göre yurt dışındaki sinemalarda Tenet’in teaser’ı gösterime sunuldu. Ancak gizlice sunulan bu teaser başka hiçbir yerde bulunmuyor.
 
 
 

Christopher Nolan’ın yeni filmi an itibarıyla RottenTomatoes‘ta yüzde 88, MetaCritic‘te 71 puana sahip. Tenet, böylece RottenTomatoes’ta Nolan’ın en yüksek puan alan beşinci filmi oldu. Bu aslında hiç de kötü bir sonuç olmasa da, filmden beklentiler çok yüksek olduğu için bunu hayal kırıklığı olarak atfedenler de var. Nolan filmlerinin RottenTomatoes puanları şöyle:

%94 The Dark Knight

&93 Memento

%92 Dunkirk

%92 Insomnia

%88 Tenet

%87 Inception

%87 The Dark Knight Rises

%84 Batman Begins

%81 Following

%76 The Prestige

%72 Interstellar

Sinema


4 Replies to “Tenet – Türkçe Dublaj İzle”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir