Away 1.Sezon Türkçe Altyazılı İzle – Netflix

İki kez Oscar kazanan Hillary Swank’in başrolde olduğu Netflix Orijinal dizisi Away’de, Komutan Emma Green’in tehlikelerle dolu üç yıllık Mars yolculuğunda yaşadıkları anlatılacak. Bilim kurgu türündeki dizi, 4 Eylül’de Netflix’te yayınlanacak.

Away 1.Sezon Türkçe Altyazılı İzle

Çok da uzak olmayan bir gelecekte Mars’a insanlı bir uzay aracı gönderilir. Bu riskli görev için, dünyanın dört bir yanından seçkin astronotlar bir araya getirilmiştir. Amerika Birleşik Devletleri, Rusya, Çin, Hindistan ve İngiltere gibi farklı ülkelerden gelen bu astronotlar, her şey yolunda giderse, evleri bildikleri yerlerden ve sevdiklerinden üç yıl boyunca ayrı kalacaktır. Hayatta kalmak ve insanlığın en önemli hedefinin peşinde yollarına devam etmek için mücadele ederlerken hem Dünya’daki hem de uzaydaki ilişkileri büyük bir sınava tabi tutulacak ve tüm Dünya’nın gözü onların üzerinde olacaktır.

Friday Night Lights ve Parenthood adlı yapımların arkasındaki vizyoner isimden, iki kez Oscar kazanan Hillary Swank’in başrolde olduğu duygu dolu bir sevgi ve fedakârlık hikâyesi sizi bekliyor.

İzlemek için tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir