Chilling Adventures Of Sabrina 4. Sezon

Chilling Adventures Of Sabrina 4. Sezon İzle

Yarı insan yarı cadı Sabrina, aile mirası Gecenin Kilisesi ile ölümlü gençlerin dünyası arasında kendine yer bulmaya çalışırken sihir ve haylazlık bir araya geliyor.

Hem dizinin oyuncusu Kiernan Shipka, hem de yapımcısı Roberto Aguirre-Sacasa, Netflix’te yayınlanan Chilling Adventures Of Sabrina’nın 4. sezon ile final yapacağını açıkladı. Final sezonunun sonbaharda yayınlanması bekleniyor.


Netflix’in fazla popüler olmasa da sevilen yapımlarından olan Chilling Adventures of Sabrina, yayın hayatının sonuna geliyor. Dizinin ana karakteri olan Sabrina Spellman’ı canlandıran Kiernan Shipka, Instagram üzerinden yaptığı açıklama ile Part 4’ün (4. sezon) dizinin son sezonu olacağını belirtti.

Dizinin yapımcısı olan Roberto Aguirre-Sacasa da konuyla ilgili bir açıklamada bulundu ve “Bu yapım ile gurur duyuyorum. (Dizide) Çalışan herkese minnettarım.” sözleriyle Part 4’ün ardından yapımın sona ereceğini onayladı. Yapımcı, dizi için sezon yerine part (bölüm) ifadelerini kullanıyor. Bu nedenle part 4, 4. bölümü değil 4. sezonu ifade ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir