Her Perşembe 2 Yeni Film Önerisi (10) Final

Her perşembe 2 yeni film önerisi konularımızda finale geldik arkadaşlar. Bu son konu olsa da aslında biz level atlıyoruz. Bu gün itibariyle film önerilerimizi çarşamba, perşembe ve cuma günleri yapacağız. Film önerilerimizi bu günlerde sunuyoruz çünkü hafta sonu geldiğinde film izlemek için bir fikriniz hazır olacak.

Ben uzun yıllardır film izleyen biriyim ve film ve dizi konusunun netflix ile birlikte zirve yaptığını söyleyebilirim. Netflix itibari ile artan dizi-film izleyicisi korona virüs döneminde zirveye ulaştı diyebiliriz. Bundan sonraki aşamada ise sanırım izleyici televizyonu da terk edecek. Farklı platformlar da kendini göstermeye başladı ama hala Netflix’in rakibi diyebileceğimiz bir platform yok. Geleceğin bizim için hazırladığı planları bilemeden kendimizce yorumluyoruz bugünü. Bakalım neler olacak!

Yaşam Şifresi – Source Kode – 2011 Yapımı İzleyin

Kendini devlet destekli bir gizli deneyin içinde bulan askerin yaşadığı heyecan dolu dakikaları izleyeceksiniz. Bir patlamanın sadece 8 dk öncesine gönderilen askerin görevi bombacıyı tespit edip üstlerine bilgi vermek olacaktır. Askerin bombacıyı bulmaktan başka çaresi yoktur. Her defasında daha fazla yaklaşır, ölümcül faciayı önleyebileceğine inanmaya başlar. Moon filminin yönetmeninden güzel bir bilim kurgu yapımı daha izleyeceksiniz.

Sherlock Holmes 2009 Yapımı İzleyin

Efsanevi dedektif Sherlock Holmes, cesur ortağı ile maceradan maceraya atılıyor. İyi dövüşen, zehir gibi bir zekaya sahip Holmes bu macerasında ülkesini yok edecek ölümcül bir komployu aydınlatıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir