Zack Snyder’s Justice League 1.Sezon İzle

Zack Snyder’s Justice League 1.Sezon İzle – Mini Dizi

Warner Bros.’un önümüzdeki yıl HBO Max’te yayınlayacağı Zack Snyder’s Justice League’in ilk fragmanı paylaşıldı ve Darkseid ortaya çıktı. Fragmanda Diana Prince, bir mağarada Darkseid’ın sanatsal bir tasvirini ortaya çıkarırken görülüyor.
Kısaca ‘Snyder Cut’ olarak bilinen Zack Snyder’s Justice League’in kısa bir fragmanı yayınlandı. Warner Bros.’un Synder Cut’ı önümüzdeki sene HBO Max’te yayınlayacağını öğrenmemizden hemen sonra gelen bu yeni fragman, 2017’de sinemalarda gördüğümüz Justice League’den çok farklı olacak gibi görünüyor. Daha güzel haberse fragmanda DC evreninin ikonik kötü karakterlerinden Darkseid’i de görüyor olmamız.

Fragmanda bir mağarada keşfe çıkan Diana Prince, Darkseid’in sanatsal bir tasviriyle karşılaşıyor ve kahramanımızı bu tasvire dehşet içerisinde bakarken görüyoruz. Bunun ardından kötü adamımızı arkasında bir ordu toplanmış ve yer altından alevler çıkan bir şekilde kanlı canlı görüyoruz. Fragmanın bu sahnelerinin, Batman v Superman: Dawn of Justice’te Lex Luthor’un “Çan çalındı” konuşmasına benzediği iddia ediliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir