Her Perşembe 2 Yeni Film Önerisi (8)

Bugün biraz yeni filmlerden tavsiye vermek istedim. Eski efsaneleşmiş filmlerden sonra yeni geleceğe dair özellikle gelecekte insanların başına musallat olacak belaları kurgulayan filmlerde dikkatleri üzerine çekmeye başladı. Artık film yapımcıları bilim kurgu alanında kıyamet senaryoları ile karşımıza çıkıyor. Aşağıda tanıtacağım iki filmde dünyanın sonuna yaklaşılan günleri farklı iki senaryo ile ortaya koyuyor.

Bırd Box (Kafes) 2018 Yapımı İzleyin

Netflix yapımı bu film izleyenlerden iyi puan almayı başardı. Bu senaryo da gözleri açmamak gerekiyor. Dünyanın başına musallat olmuş bir çeşit enerji gözünü açanı yok ediyor. Bir kadın ve çocuklarının hayatta kalma mücadelesi, sadece hassas kulakları ve planları ile yaptıkları zorlu yolculuklar sizleri heyecanlandırabilir.

The Silence (Sessizlik) 2019 Yapımı İzleyin

Yapılan bir kazıda yer altında kalmış uçabilen ve sesli her şeye saldıran yaratıklar özgür kalır. Dünya da ses yapan her şeye saldıran bu yaratıklar insanları yok etmeye başlıyor. Bu yaratıklardan sessizlik ile korunmayı başaran bir aileyi izleyeceksiniz. Sapkın tarikatların her zaman ve her koşulda ortaya çıkabildiğini bu filmde de göreceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir