The Batman Filminin Çekimleri Temmuz’da Başlıyor

Koronavirüs nedeniyle ertelenen yeni Batman sinemasının çekimleri çok yakında başlıyor. Matt Reeves’in direktör koltuğunda oturduğu yeni sinemada bu sefer Batman’i Alacakaranlık, Harry Potter üzere sinemalardan tanıdığımız Robert Pattinson canlandıracak.

Pek çok sinema ve seride olduğu üzere Batman’in çekimleri de koronavirüs pandemisi nedeniyle ertelenmişti. Geçen hafta İngiliz hükümeti tarafından getirilen yeni kurallar, birtakım üst seviye seri ve sinemaların çekimlerine Temmuz ayında başlama müsaadesi verdi. İngiltere hükümetinin verdiği kararla birlikte Batman dışında Fantastik Canavarlar’ın devam sinemasının de çekimlerine başlaması bekleniyor.

Oyuncu kadrosu iddialı

Yeni Batman sineması beklentileri karşılayacak mı bilinmez, lakin oyuncu takımı şimdiden ilgi çekti. Sinemada Robert Pattinson dışında; Colin Farrell, Andy Sarkis, Zoe Kravitz üzere oyuncular mekan alıyor. Andy Sarkis, sinemada Alfred’i canlandıracakken Kravitz’i ise Catwoman olarak göreceğiz.

Filmin direktörü Reeves, nisan ayında The Batman’in çekimlerinin yüzde 25’inin bittiğini doğrulamıştı. Salgın nedeniyle çekimlerine devam edilemeyen sinema, önümüzdeki ay bir aksilik olmazsa yine çekilmeye başlanacak.

Daha evvel tekraren sefer beyaz perdeye uyarlanan Batman’in yeni sinemasının evvelki sinemalardan bağımsız olması bekleniyor. Daha evvel Robert Pattinson’ı Batman kostümü içerisinde gördüğümüz bir görüntü da paylaşılmıştı. Yeni sinemayla ilgili haberlerimiz şimdilik bunlarla hudutlu. The Batman için tam bir tarih açıklanmadı, gelgelelim 2021’de vizyona girmesi bekleniyor. Evet, sizler yeni Batman sinemasından umutlu musunuz? Fikirlerinizi tahliller kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir