Matrix 4 İzle | 21 Mayıs 2021

Wachowski’nin yeni Matrix filmi için harika fikirlere sahip olduğunu belirten Stahelski, “Görsel stili biliyor. Kafasındaki düşünceleri nasıl anlatacağını biliyor. İş birliğine sonuna kadar açık. Lana’nın yaratmaya çalıştığı görsel konseptle yapmaya çalıştığı şeyi başarmasına nasıl yardımcı olabiliriz? Tamamen bu düşünce ile çalışıyoruz” dedi.

The Matrix 4’ün “çılgın verici aksiyon sahnelerine” sahip olacağını söyleyen başarılı yönetmen, “Wachowski’nin bizlere sunduğu fikirler hem havalı hem de heyecan vericiydi. Bir sonraki Matrix filminde ne yaptığı hakkında söyleyebileceğim tek şey, eğer Matrix üçlemesini seviyorsanız, beklentilerinizi kesinlikle karşılayacak. Yaptığı işi seviyorum. Çünkü hayranların ne istediğini anlıyor” ifadelerini kullandı.

Matrix efsanesinin yıldızları Keanu Reeves ve Carrie-Anne Moss, serinin dördüncü halkasında sırasıyla Neo ve Trinity rollerine geri dönecekler. Aquaman’in yıldızlarından Yahya Abdul-Mateen II, efsane dizi How I Met Your Mother ile gönüllerde taht kuran Neil Patrick Harris ve Netflix’in sevilen dizisi Minhunter’dan tanıdığımız Jonathan Groff, Matrix 4’ün oyuncu kadrosunda yer alan diğer isimlerden.

Filmin konusu hakkında henüz net bilgilere sahip değiliz; ancak Matrix 4’ün Neo’nun gençliğine odaklanacağı söyleniyor. Film, Stahelski’nin yönetmenliğini yapacağı John Wick 4 ile aynı gün, aynı 21 Mayıs 2021 tarihinde vizyona girecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir