Alef Dizisi Gizem Örmeye Devam Ediyor

alef izle
alef izle

Blu TV’nin devam eden dizileri arasında yer alan Alef, 1 Mayıs’ta yayınlanan son bölümüyle de izleyicileri gizem örgüsünün içinde bıraktı.

Daha önce de tahmin ettiğim üzere dizi bol bol gizem içeriyor. 5.bölüm olmasına rağmen gizemli katilin kimliğine dair neredeyse hiç bir yol alınamadı.

En son kafası gövdesinden ayrılan cesedin otopsisinden de katilin aynı kişi olduğu ve kişinin daha önce tahmin edilenden daha kısa süre önce öldürüldüğü bilgisi dışında bir şey çıkmıyor.

Kesik başı getiren kuryeyi yakalıyorlar ama onunda olaylarla bir ilgisinin olmadığı ortaya çıkıyor. Bu arada Kenan, İslam tarihi doktoru hoca ile yine tahmin ettiğimiz üzere gönül işlerine ilk adımı attı. İlk buluşma birbirlerini tanımakla geçti.

Olayla ilgili bir gelişme ise öldürülen Abdullah Ceren’in daha önce Mevlevi Tekkesi olduğu tahmin edilen bir bina ile ilgili sorunlarının olduğu. Bu soruşturmadan dolayı Kemal ile Settar’ın arasında gerilim artıyor. Bakalım yeni bölümde neler olacak?

Alef 8.bölüm fragmanını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Alef dizisi 1.sezon tüm bölümleri izledim oldukça kaliteli bir yapım. Polis, tarikat ve ölüm üçgeninde anlatılması gerekenleri anlatan bir diziydi. İzlemenizi tavsiye ediyorum.

4 Replies to “Alef Dizisi Gizem Örmeye Devam Ediyor”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir