IMDb Puanı 8 ve Üzeri Mini Diziler (3)

En iyi mini dizileri sizler için seçmeye devam ediyorum. Mini dizilerin en güzel tarafı tv ya da bilgisayar karşısına geçtiğinizde bir oturumda bitirmeniz mümkün oluyor. Bu yüzden benimde özellikle tercih ettiklerim arasında mini diziler yer alıyor. Buyrun IMDb 8 üzeri dizileri incelemeye devam edelim.

IMDb:8.9

Pride and Prejudice – Aşk ve Gurur (2005)

Aşk ve Gurur, Joe Wright tarafından yönetilen, Jane Austen’ın 1813’te yayımlanan Gurur ve Önyargı kitabından uyarlanan, 2005 yapımı romantik dram filmi. Film toprak sahibi seçkinlerinden olan bir İngiliz ailesindeki beş kız kardeşin evlilik, ahlak ve kavram yanılgılarının sorunları ile uğraşmasını konu alıyor

IMDb:8.1

River (2015)

Yetenekli ve saygı duyulan bir polis memuru John River,yakın bir iş arkadaşının kaybıyla yüzleşmekte sorunlar yaşamaktadır ve Londra’da muhtemel şüphelinin peşine düşer ve trajik bir seri olayla karşılaşır.

IMDb:8.6

The Defiant Ones (2017)

Müzik dünyasının efsaneleri Jimmy Iovine ve Dr. Dre’nin hikayelerini ve şaşırtıcı ortaklıklarını ve çığır açan yükselişini anlatan dört bölümden oluşan bir belgesel dizisi.

IMDb:8.1

The Honorable Woman (2014)

Nessa Stein, henüz çocukken Siyonist kol tedarikçisi olan babasının cinayetine tanıklık etmiştir. Artık bir yetişkin olan Nessa’ya babasının şirketi miras kalmıştır ve konuyu kol tedarikçiliğinden, İsrail ile Batı bankası arasında bilgi ağı kablolamasına değiştirir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir