IMDb Puanı 8 ve Üzeri Mini Diziler (1)

Merhaba, sizler için seçtiğimiz birbirinden iyi mini diziler.

IMDb: 8.1

And Then There Where None (2015)

Birbirine yabancı on insan normal hayatlarından ayrılıp Devon kıyısında terkedilmiş bir kayada yaşamaya başlar. (3 bölüm)

IMDb: 8.1

Emma (2009)

Başkalarının aşk hayatlarına karışmaktan başka hiçbir şey Emma’ya büyük bir keyif vermez. Ama Harrieth Smith’i kanatları altına alınca planları felaketle sonuçlanır. (4 bölüm)

IMDb: 8.0

Escape at Dannemora (2018)

2015 yılında New York’ta hiçte alışılagelmedik bir hapisten kaçış vakası yaşanmıştır. Mahkumlar, kendilerine kaçışlarında yardım eden evli bir hapishane çalışanına cinsel anlamda çekicilik duymaya başlarlar. (7 bölüm)

IMDb: 8.0

Gallipoli (2015)

Tarih Nisan 25, 1915’tir ve ANZAK birlikleri Gelibolu sahillerine çıkmaya hazırlanmaktadır. Tolly, Bevan ve arkadaşları derinlere doğru ilerledikçe işlerinin o kadar da kolay olmayacağını anlar. Takip eden 8 ay boyunca hayatta kalmak için mücadele verirlerken aynı zamanda genç bir adamın savaşta neler yapması gerektiğini de öğreneceklerdir. (7 bölüm)

IMDb: 8.2

Harley and the Davidsons (2016)

Gerçek hikayeden esinlenen “Harley and the Davidsons”, 20. yüzyılın başlarında ikonik bisikletlerin doğuşunu anlatıyor. (3 bölüm)

IMDb: 8.5

House of Cards – UK (1990)

İddialı bir İngiliz politikacının acımasız planları, en tepeye çıkana dek hiçbir şeyden vazgeçmeyecek (4 bölüm)

IMDb: 8.6

John Adams (2008)

2008 Amerikan yapımı mini dizide, Amerika Başkanı John Adams’ın politik hayatı ve Amerika Birleşik Devletlerinin kuruluşunda aldığı rol anlatılmaktadır. (7 bölüm)

Devamı gelecek…

2 Replies to “IMDb Puanı 8 ve Üzeri Mini Diziler (1)”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir