The Conjuring: The Devil Made Me Do It İzle | 11 Eylül 2020

Son dönemin en sevilen korku serilerinden biri olan The Conjuring, üçüncü filmiyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Başrollerini her zaman olduğu gibi Patrick Wilson ve Vera Farmiga’nın paylaşacağı filmin ismi ‘The Conjuring: The Devil Made Me Do It’ olarak açıklandı.
Sırasıyla Patrick Wilson ve Vera Farmiga’nın hayat verdiği paranormal araştırmacılar Ed ve Lorraine Warren çiftinin inceledikleri doğaüstü vakaları elde alan The Conjuring, ilk iki filmiyle eleştirmenlerden tam puan almayı başarmıştı. Birden fazla prodüksiyon şirketinin yaptığı Annabelle ve The Nun gibi korku spin-off’larını tek çatı altında toplayan bir evren olan The Conjuring, bu kez ana serinin üçüncü halkası ile karşımıza çıkacak. 
Geçtiğimiz nisan ayında düzenlenen CinemaCon etkinliği sırasında The Conjuring 3’ün 11 Eylül 2020’de vizyona gireceğini öğrenmiştik. Serinin arkasındaki stüdyo olan New Line tarafından yapılan açıklamada, The Conjuring serisinin üçüncü, evrenin ise yedinci filmi olacak olan yapımın ‘The Devil Made Me Do It’ olarak adlandırıldığı belirtildi. Stüdyo ayrıca söz konusu vizyon tarihini de onayladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir