Hızlı ve Öfkeli 9 İzle | 22 Mayıs 2020

Ünlü aktör Vin Diesel’in hayat verdiği Dominic Toretto karakterini neredeyse her Fast & Furious filminde klasik bir Dodge Charger kullanırken görürüz. Diesel, bu ayın başlarında, 2020 Dodge Charger SRT Hellcat Widebody’in Dodge Challenger SRT Demon’dan esinlenilen bazı görsel değişikliklerle filmde yer alacağını ortaya koyan bir sahne arkası video yayınlamıştı; ancak bu, serinin yeni halkası Fast & Furious 9’daki tek özel yapım Charger olmayacak.
Radio Free Europe / Radio Liberty tarafından yayınlanan bir videoda, Gürcistan sokaklarında zırhlı bir kamyon tarafından kovalandığı görünen bir 1970 Dodge Charger yer alıyor. Araca dikkatlice bakıldığında, arka koltukların olduğu bölüme yerleştirilmiş bir motor görüyoruz. Zırhlı kamyonun ön tarafına takılan rampa ise küçük çaplı bir araç katliamına neden oluyor.
Fast & Furious 9’daki sürprizlerden biri de, Paul Walker’ın 2001 yılındaki filmde kullandığı turuncu Toyota GR Supra olacak. İkonik aracın yeni modelini, tıpkı ilk filmde olduğu gibi turuncu renkte göreceğiz. Ünlü seride canlandırdığı Brian O’Conner rolüyle üne kavuşan Walker, 2013 yılında Kaliforniya’da geçirdiği trafik kazasında aramızdan ayrılmıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir