Masters of the Universe: Revelation | Animasyon İzle

Yetişkinlere Yönelik Animasyon
He-Man ve İskeletor’un Eternia için verdiği mücadele devam ediyor. Üstelik bu, son savaş olabilir. Senarist ve yönetmen Kevin Smith’ten yeni bir animasyon dizisi.
Netflix’in üzerinde çalıştığı yeni animasyon dizisi, “Masters of the Universe: Revelation” olarak isimlendirildi ve bu animasyon dizisiyle 80’li yılların popüler “He-Man” evrenine yeniden giriş yapıyoruz.
Netflix’in üzerinde çalıştığı yeni animasyon dizisinin yapımcı ismi 1994 yapımı “Clerks” (Tezgahtarlar) isimli filmle adını duyuran ve başarılı bir çıkış yakalayan Kevin Smith. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Smith, yeni dizinin bir devam serisi niteliğinde olacağını açıkladı. Smith, Masters of the Universe: Revelation’ın He-Man ile İskeletor arasındaki son savaş olabileceğini vurguladı.
Netflix’in yeni animasyon dizisi Masters of the Universe: Revelation, Mattel Television tarafından hazır hale getirilecek. Mattel Television’ın geçmiş yıllardaki He-Man çalışmaları düşünüldüğü zaman, bu animasyon klasiğinin yeni versiyonunun orijinaline bağlı kalınarak hazırlanacağını söylemek mümkün görünüyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir